زندگی دوست داشتنی

بازديد كنندگان عزيز براي دسترسي به مطالب سايت روي name of post كليك كنيد

این هم خبرهایی از ملکه اسبق ایران

فرح پهلوي ، بازيگر فيلم "شورشي و شهبانو"

فرح پهلوي ، آخرين همسر محمد رضا پهلوي ، ديکتاتور سابق ايران ، قرار است براي نخستين بار در فيلمي مستند در خصوص زندگي خودش به کارگرداني ناهيد پرسون ، يک کمونيست سابق ايراني ، ايفاي نقش کند.

گزارش بي بي سي را در اين مورد بخوانيد:

روزنامه بريتانيايي اينديپندنت در شماره روز جمعه، 9 ژانويه گزارشي در مورد ساخت يک فيلم مستند در باره زندگي فرح پهلوي، همسر شاه سابق ايران، چاپ کرده است.
در اين گزارش که با عنوان "شورشي و شهبانو" و به قلم جفري مک ناب انتشار يافته، آمده است که فرح پهلوي، ممکن است به شکلي دور از انتظار يکي از ستارگان فستيوال فيلم ساندنس باشدکه در ماه ژانويه در آمريکا برگزار مي شود. در اين گزارش آمده است که فرح پهلوي پس از اصرار زياد، با درخواست هاي مکرر اين روزنامه براي گفتگو پيرامون فيلم مستندي در باره خود موافقت کرده است.
اين فيلم به کارگرداني ناهيد پرسون تهيه شده که از کمونيست هاي سابق ايران است که در سال هاي نو جواني خود براي سرنگوني حکومت شاه مبارزه مي کرد.
ايندپندنت مي نويسد که قاعدتا بايد انتظار داشت اين دو زن - يعني همسر يک پادشاه سابق و يک انقلابي سابق - از يکديگر متنفر باشند اما در واقع، اين دو وقتي با يکديگر روبرو شدند دريافتند که وجوه مشترک آنان به مراتب بيش از آن است که تصور مي کردند.
هر دو زن مادر هستند، در تبعيد (شهبانو فرح در پاريس و پرسون در سوئد) زندگي مي کنند، زناني مصيبت ديده اند (برادر نوجوان پرسون در روزهاي اول برقراري حکومت اسلامي در ايران اعدام شد)، هر دو دلتنگ سرزميني هستند که ترک گفته اند و از شرايط جامعه ايران تحت حکومت محمود احمدي نژاد، سي سال پس از انقلاب و جمهوري اسلامي، احساس ياس مي کنند.
فرح پهلوي در مصاحبه با گزارشگر اينديپندنت گفته است که "ناهيد پرسون يک ايراني و يک زن است و اگرچه مي دانستم که ديدگاه سياسي او با من تفاوت دارد، فکر کردم که لازم است در مقطعي با يکديگر گفتگو کنيم و اختلاف و تلخکامي خود را براي ابد نگاه نداريم و به همين دليل بود که دعوت او براي شرکت در اين فيلم را پذيرفتم."
ايندپندنت مي نويسد که فرح پهلوي در سال 1979 همراه با همسرش از ايران خارج شد و براي بسياري از مخالفان حکومت سلطنتي سابق، نماد رژيمي متهم به نقض حقوق بشر و سرکوب آزادي بيان است در حاليکه براي هوادارانش، حلقه ارتباط با نظامي محسوب مي شود که اميد دارند بار ديگر به ايران بازگردد.
به نوشته اين روزنامه، در بخش هايي از فيلم، کارگردان از فرح پهلوي تصويري شبيه به يک نوعي ماري آنتوانت معاصر ترسيم مي کند و عکس ها و فيلم هاي مربوط به تاجگذاري را در کنار فيلم هاي خبري راجع به تبعيد اجباري به خارج و تظاهرات خياباني و به آتش کشيدن تصاوير ملکه سابق ايران قرار مي دهد تا به اين ترتيب، تغييرات شگفت در زندگي ستاره فيلم را به تصوير بکشد.
در ادامه اين مطلب آمده است که فرح پهلوي مي دانست که به محض موافقت با شرکت در فيلم ناهيد پرسون، قادر نخواهد بود چگونگي ارائه تصويري را که از او ساخته مي شود کنترل کند و خود او مي گويد که کارگردان دوربين و اختيار تدوين فيلم را در دست داشت.
به نوشته اينديپندنت، فرح پهلوي حتي پس از آغاز فيلمبرداري هم ترديدهايي داشت و در طول اين فيلم، گاه به نظر مي رسد که مايل است کار را قطع کند و خود در اين مورد مي گويد "پس از همه اين سال ها و فراز و نشيب هاي زندگي و مصاحبه هايي که داشته ام، بازهم کاملا نسبت به نتيجه فيلم مطمئن نبودم و همانطور که در فيلم هم ديديد، در يک مرحله خسته شده بودم و اطمنيان نداشتم که کار درستي کرده ام اما بعد تصميم گرفتم به کار ادامه دهم زيرا، در نهايت، من براي بيست سال ملکه کشورم بودم و هرچند سي سال را در خارج زندگي کرده ام، هنوز هم احساسم براي کشورم برجاست."
فرح پهلوي مي دانست که ناهيد پرسون به شدت با رژيم شاه مخالف بود اما مي گويد که کارگردان در زمان انقلاب تنها يک نوجوان بود و مي افزايد که پرسون "از يک خانواده بسيار فقير است و جوانان در آن سن و سال، معتقد بودند که کمونيسم به آنان خوشبختي و برابري مي دهد و به همين دليل من هنوز هم نسبت به جوانان در ايران احساس همدردي مي کنم."

اينديپندنت مي افزايد که فرح پهلوي همچنان به خاطره همسرش وفادار است و در نظر ندارد براي آنچه که برخي زياده روي هاي رژيم شاه دانسته اند عذرخواهي کند اما در اين فيلم، ناهيد پرسون مردي را نشان مي دهد که در زندان هاي زمان شاه شکنجه شده بود و مي گويد "اگر کساني که فرياد زنده باد فرح سر داده اند واقعيت را بدانند، چنين شعاري نخواهند داد."
کارگردان فيلم همچنين مصاحبه مطبوعاتي ملکه سابق ايران در برلين را در فيلم گنجانده است که مي پذيرد که در زمان شاه، در ايران فقر وجود داشت و مي گويد که "زندگي در ايران آن زمان بي عيب و نقص نبود" اما هم او و هم کارگردان تاييد مي کنند که نقض حقوق بشر در ايران امروز به مراتب بدتر از زمان شاه است.
نويسنده گزارش اينديپندنت مي نويسد که آنچه که فيلم "ملکه و من" را به اثري تاثير گذار تبديل مي کند دوستي غير متعارفي است که در جريان ساخت آن، بين اين دو زن فيلم شکل مي گيرد، و هرچند فيلم ساز نگران آن بود که تحت تاثير حسن سلوک فرح پهلوي قرار گيرد و در مقابل، فرح پهلوي نيز مي دانست که اين فيلم به سادگي مي توانست به يک وسيله تخريبي مبدل شود، اما هر دو نفر بر سوء ظن متقابل خود غلبه مي کنند و هنگامي که رو در رو قرار مي گيرند، نمي توانند از احساس علاقه متقابل بگريزند.
پرسون در جريان ساخت فيلم دريافت که فرح پهلوي از آثار قبلي او (از جمله مستندهايي مانند "خودفروشي در پشت حجاب" و "يک مرد - چهار زن") آگاه است و مي گويد "زماني که او [فرح پهلوي] را ملاقات کردم، ديدم که او هم يک فرد عادي است."

ملکه سابق ايران در مورد برداشت خود از اين فيلم مي گويد "تصور مي کنم که فکر نويي است و مهمتر از همه اينکه در نهايت، پيامي مثبت را در بر دارد" و مي افزايد "فکر مي کنم که فيلم، منصفانه تهيه شده است اما البته، ناهيد امکان آن را داشته تا به تنهايي در فيلم صحبت کند و نظرش را بيان دارد در حاليکه همين فرصت به من داده نشده است."
نويسنده گزارش اينديپندنت مي افزايد که مستند "ملکه و من" قطعا باعث قطبي شدن افکار عمومي خواهد شد زيرا احتمالا طرفداران فرح پهلوي شرکت نماد نظام مورد حمايت خود در فيلم يک کارگردان کمونيست را با سوء ظن تلقي مي کنند، و در مقابل، همکاران ناهيد پرسون هم ممکن است بپرسند به چه دليل در اين فيلم نسبت به نماد رژيمي که مورد نفرت آنان است همدردي نشان داده است.
فرح پهلوي خود نسبت به ديدگاه هاي متضاد نگرشي فيلسوفانه دارد و مي گويد "بايد به نظرات هم وطنانم گوش بدهم و نمي توانم از طرف آنان اظهار نظر کنم" و مي افزايد که از شخصي پرسيدند رمز موفقيت چيست و او گفت که رمز موفقيت را نمي داند اما رمز شکست اين است که بکوشيم رضايت همه را به دست آوريم.

فرح پهلوي مي گويد در نظر ندارد براي ديدن اين فيلم در فستيوال ساندنس حضور يابد و توضيح مي دهد که "اين فيلم ناهيد است و واقعا فکر نمي کنم که مناسب باشد در اين فستيوال ها حضور يابم اما براي ناهيد آرزوي موفقيت دارم
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 10:39 قبل از ظهر  توسط محمد جواد  | 

لعنت بر صهیونیست که بدتر از دمل چرکین هستش


برای بهره برداری كامل از جاذبه جنسی، موسسات و انجمن هایی در آمریكا و اسرائیل و دیگر محیط های صهیونیستی تشكیل شده كه امپراتوری جاذبه جنسی به حساب می آیند، و با فكر و اندیشه و برنامه های شیطانی تنظیم شده به بهره برداری از این جاذبه روی آورده اند، كه بر كاباره ها و اماكن فساد و بیوت دعاره و كازینوها حكومت می كنند.
یهودیان برای آنكه بر مشاعر جوامع نفوذ كنند، متوسل به انواع ابزارها و حیله شده اند، یكی از این ابزارها، بهرهبرداری از جاذبه جنسی می باشد، جاذبه ای كه عقل و منطق و دلیل و برهان را در هم می نوردد و بر همه چیز فائق می آید.
یكی از این خطرناكترین جمعیت های مروج اباحی گری، انجمن سازمان یهود است كه توسط شلومر لشتاین از اعضاء حزب "المابام" تاسیس شده است. "شلومرلشتاین" یهودی خبیث آلمانی الاصل تنها به سال  ۱۹۶۰ تعداد ۳۰۰۰ دختر جوان را به جهت اشتغال در شغل فاحشه گری استخدام كرد.
البته این دختران جوان با دیگر همكاران خود تفاوت دارند، اینان فاحشه گری را به قصد جاسوسی و نفوذ در رجال سیاسی برای خود انتخاب كرده اند. این دختران در اماكن مختلفه نگهداری و تربیت شده اند، زبان های گوناگون را آموخته اند و شغل آنان معاشرت با دیپلمات ها و رجال سیاسی و كسب اطلاعات و اسرار محرمانه می باشد.
وزارت خارجه اسرائیل، دختران تربیت شده مخصوص در اختیار دارد كه آنان متخصص بهره برداری از جاذبه جنسی می باشند و به جهت پذیرایی از میهمانان و هیات های خارجی می باشند.
مساله اشتراك در جنس و شیوعیت جنسی كه در كشورهای كمونیستی توسط لنین و اخلاف او به اجراء در آمد و به صورت های كامل تر در سوئد و نروژ و دانمارك و بسیاری از خانواده های اروپایی و آمریكایی به اجراء در آمده است و گاهگاهی در جراید عربی و در كشورهای اسلامی توسط احزاب دست چپی مطرح می گردد و به عنوان حقوق زنان مطرح می شود، یكی دیگر از اختراعات و پیشنهادهای یهودیان می باشد، كه با الهام از تورات و تلمود تحریف شده عنوان شده است.
مجله "هولیم هازیر" در یك تحقیق آماری نتیجه گیری می كند كه به ندرت یك مقام ارتشی و پلیسی و نظامی عرب را می توان یافت كه یك معشوقه اسرائیلی نداشته باشد، هنگامی كه یاسر عرفات رئیس حرمت آزادی بخش فلسطین به یك جاسوسه اسرائیل به نام سارا الطویل ازدواج می كند و او را محرم اسرار خود بدارد، تكلیف دیگر سران و بزرگان نظامی مصر و سوریسه و اردن معلوم است.
جالب است كه جراید وابسته به صهیونیسم گاهگاهی پرونده برخی از این رجال را با عكس و تفصیلات انتشار می دهند و سلطه خود را بر زعمای عرب به نمایش می گذارند
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 10:20 قبل از ظهر  توسط محمد جواد  | 

باز هم آی اونایی که تاکید دارین با صهیونیست رابطه داشته باشیم؟ مطلب زیر رو بخونین

صهيونيسم و قاچاق دختران سفيدروي

حقوقدان اسرائيل «خانم دوريت شموئيلي» - که وجه شهرتش مبارزه با قاچاق انسان است – در مصاحبه‏اي با اورشليم پست اظهار داشت: هيچ کشور، فرقه و مذهب اجازه قاچاق انسان و حمله به هويت و تشخص انسان‏ها را نمي‏دهد اما در هر گوشه قلمرو رژيم صهيونيستي فضيلت دختران جوّان برباد داده مي‏شود. قوانين رژيم نيز با صراحت تمام از قاچاق انسان حمايت مي‏کنند. اين رژيم بعد از پاکستان دومين کشوري است که در ظاهر براساس ايدئولوژي به وجود آمده است.اما در قلمرو اين رژيم فيلم‏هاي سکس توليد مي‏شود و چندين بانک و باشگاه ايجاد شده تا براي رام کردن حکام و افسران عياش و شرابخوار  کشورهاي گوناگون «نيرو» تربيت کنند.
در گذشته نزديک شهر «ايلات» در قلمرو رژيم صہيونيستي به عنوان اولين شهر در زمينه تجارت انسان، شهرت داشت ولي «تل آويو» توانست گوي سبقت را در اين زمينه بربايد و امروز تل آويو در زمينه «حراج زنان» بزرگترين بازار دنيا به شمار مي‏رود.
دوريت شموئيلي اطلاعات وحشتناکي را در اين زمينه در اختيار مطبوعات گذاشته است. او مي‏گويد: «دختران وارد شده تا زماني در اين مراکز حراج نگاه داشته مي‏شوند که قاچاقچيان درآمدهاي مورد نظر خود را به دست بياورند. خريداران تنها براي ديدن اين «کالاهاي وارداتي» براي هر نيم ساعت سي هزار شگل دريافت مي‏کنند که نيمي از اين درآمد بادآورده خرج شراب و سيگار و پذيرائي خريداران مي‏شود و نيمي ديگر به زنان مورد معامله و مالکان باشگاه مي‏رسد. و بدينسان دختران آدم و حوِّا قرباني حرص و هوس پرچمداران صهيونيسم مي‏شوند و مجبور مي‏شوند که خودشان جنازه آرزوهايشان را تشييع کنند و قباي عفتشان را تارتار نمايند.
اسرائيل با اين کاروبار مشمئز کننده به کشوري نمي‏ماند بلکه حکم قحبه خانه بين المللي يهود و نصارا را دارد.
براساس گزارش بين المللي در زمينه قاچاق زنان، کاروبار تجارت زنان در کشورهايي مانند يونان، بلغارستان، روسيه، هلند، ژاپن، چين و يوگسلاوي در اوج خود قرار دارد. و اما اسرائيل در اين ميان رتبه اول را دارا است و بدينسان گريم انسانيت و انسان دوستي اينک از چهره کريه اسرائيل پاک شده است.
اخيراً «خانم ميزولينا»، نماينده پارلمان روسيه با تأسف و تأثر نوشته است که «چقدر شرم آور است که بيشترين دختران قاچاق شده به اروپا و اسرائيل از روسيه صورت مي‏گيرد».
بعد از قاچاق اسلحه و مواذ مخدر سومين دادوستد سودآور در جهان ايجاد حراج زنان است و اين دادوستد نيز مانند ساير انواع تجارت تحت سيطره مطلق صهيونستها است. در تل آويو قاچاق انسان به «تجارت گوشت زنده» تعبير مي‏شود. بزرگترين بازار تذليل ناموس انسانيت در تل آويو برگزار مي‏شود. سرمايه داران صهيونيستي با تحمل هزينه زياد صنعت روزنامه نگاري روسيه را به کار مي‏گيرند؛ به دختران خوبروي روسيه پيشنهاد مي‏شود که به تل آويو بيايند تا در تل آويو با حقوق کلان استخدام شوند و وقتي که آن‏ها به تل آويو مي‏آيند بالاجبار وارد قحبه خانه‏ها مي‏شوند.
کارگزاران و مزدوران مافياي قاچاق زنان در روسيه و اروپا با زنان زيبا ازدواج مي‏کنند و آنگاه به بهانه ماه عسل آن‏ها را به تل آويو مي‏آورند و همسران خود را به گرگ صفتان وحشي صهيونيست مي‏سپرند تا بسترشان را گرم کنند.
ان جي او ‏ها و سازمان‏هاي دفاع از حقوق زنان از اين قضايا اطلاع کامل دارند ولي سکوت مي‏کنند. زيرا نهادهايي که در قاچاق زنان و عرضه آن‏ها در بازار فعاليت مي‏کنند در اعطاء اعتبارات مالي به اين سازمان‏ها و ان جي او‏ها دست دارند و از سويي همه نهادهاي بين المللي – که در سراسر جهان به ان جي او‏ها کمک مي‏کنند تحت سيطره صهيونيسم مي‏باشند.
اسرائيل رژيم ساختگي در قلب جهان عرب است که ظلم و ستم و تجاوز استعمار جهاني و بي‏عدالتي سازمان ملل در بنيادهاي آن مشهود است. اگر نگاهي به 60 سال زندگي رژيم جعلي اسرائيل بيافکنيم مي‏بينيم که يهوديان صهيونيست براي جمع آوري پول و کسب درآمدهاي مالي زن را  که پيوند مقدس مادري و خواهري و همسري و فرزندي را در جامعه انساني ايجاد مي‏کند به عنوان يکي از کالاهاي تجاري در دستورالعمل‏هاي مالي اين رژيم قرار گرفته است.
براساس رسانه‏هاي عربي «کالاي خام» با فريبکاري و دغل بازي از روسيه و جمهوري‏هاي شوروي سابق تأمين مي‏شود. دختران زيباي 20 الي 22 ساله با وعده‏هايي از قبيل کار در شرکت‏هاي هواپيمايي، شرکت‏هاي تبليغاتي، هتل‏هاي بين المللي، کار رقص و هنرپيشگي در هاليوود و باليوود، براي هميشه در زنجير اسارت صهيونيسم اسير مي‏شوند. بعد از فروپاشي شوروي، جمهوري‏هاي سابق اين قدرت شرقي با طوفان فقر و گرسنگي روبرو شدند. صدها دختر زيبا از فرط فقر با هر آگهي روزنامه – در خصوص کسب درآمد خوب - به محل‏هاي تعيين شده براي جلب دختران هجوم آوردند و آنگاه اين دختران از آنجا به پايگاه بعدي اعزام نه، بلکه ارسال مي‏شدند. قاچاق دختران دانش آموز کم سن و سال از روسيه آغاز شد و اينگونه بود که – برخلاف تجارت تاريخي بردگان سياه – اين بار تجارت بردگان سفيد روي راه افتاد و تل آويو به کانون اين تجارت نو تبديل شد.
اسرائيل - براي آن که از درآمدهاي بادآورده اين تجارت پرسود محروم نشود – قانون اساسي و مذهب خود را مورد دستبرد قرار دادند و متمم‏هايي را به آن افزود و استفاده تجاري از زنان را قانونمند ساخته خبث خويش را عيان‏تر کرد. از لحاظ تاريخي نيز گويا حق هر دادوستد غير اخلاقي به يهوديان داده شده است.
کساني که در خارج از اسرائيل و در آمريکا، اروپا و خاورميانه و ساير مناطق جهان به کار قاچاق زنان مي‏پردازند نيز بايد از اين گروه يهودي صهيونيستي باشند زيرا هيچ مذهب و فرهنگ ديگر در دنيا اجازه نمي‏دهد زنان مانند گاو و گوسفند تذليل و تحقير شوند اين در حالي است که در متون اصلي يهود اين کار نامشروع است و از گناهان به شمار مي‏رود.
سردمداران اسرائيلي وقتي بخواهند حاکمان ديگر کشورها را به کاري وادار کنند زنان و دختران تيزهوش و چالاک و زيبا را مورد استفاده قرار مي‏دهند.
در موساد و ساير سازمان‏هاي مخفي اسرائيل زنان زيبا و جذاب استخدام مي‏شوند و آن‏ها در مؤسسات مدرني که در قلمرو اين رژيم ايجاد شده اند، آموزش داده مي‏شوند. آن‏ها در اين مؤسسات با روش‏هاي گوناگون جاسوسي آشنا مي‏شوند و ياد مي‏گيرند که صدا‏ها را چگونه ضبط کنند، چگونه فيلمبرداري کنند، رهبران برجسته مخالف رژيم صهيونسيتي را چگونه اسير زلف خويش سازند، به آن‏ها آموخته مي‏شوند که چگونه از اين مخالفين در حين اعمال شرم آور فيلم و عکس تهيه کنند و از آن‏ها باجگيري کنند.
دختران جاسوس دوره‏هاي زبان عربي را مي‏بينند و بر اين زبان تسلط کامل پيدا مي‏کنند. دختراني که دوره‏هاي سخت جاسوسي را با موفقيت پشت سر مي‏گذرانند رسماً به عنوان افسران ارشد موساد در محل مأموريت استقرار مي‏يابند و دختراني که رد مي‏شوند به بخش «قاچاق انسان» در ارتش رژيم صهيونيستي تحويل داده مي‏شوند و در آنجا به کار جسم‏فروشي مأمور مي‏شوند و اگر دختري با وجدان باشد و از خودفروشي سرباز زند به شکنجه و آزار و اذيت و حبس محکوم مي‏شود.
در تاريخ 60 ساله اين رژيم بارها اتفاق افتاده است که زنان عضو موساد دشمنان خود را در ملأعام رسوا کرده اند.
در مورد پليس اسرائيل گفته مي‏شود که سرپرستي واقعي مافياهاي قاچاق دختران را برعهده دارد. صهيونيسم در تاريخ خود – در راستاي نيل به اهداف خود رکورددار بيشترين بهره برداري از زنان به شمار مي‏روند. صهيونيسم سراسر دنيا روابط نزديکي بايکديگر دارند؛ صهيونيسم روسي سفارش «کالا» را از تل آويو دريافت مي‏کنند و آنگاه کالا را تهيه مي‏کنند و به تل آويو انتقال مي‏دهند؛ اقتصاد بين المللي تحت استيلاي صهيونيسم است؛ و حالا قومي که وجود مقدس مادر، هستي باوفاي خواهر، سرمايه گران‏بهاي دختر (فرزند) را بي‏مهابا به صورت کالاي تجارت سياه خويش قرار مي‏دهد چرا نبايد ثروتمندترين قوم دنيا باشد!.
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 10:18 قبل از ظهر  توسط محمد جواد  | 

به نقل از یه وب لاگ

تبلیغ بهائیت با دختران زیبا در کیش

رهبران فرقه منحرف بهائيت براي به انحراف كشانيدن جوانان و تبليغ بهائيت از شگردهاي خبيثانه اي استفاده مي كنند.

روساي اين فرقه منحرف كه با بودجه ميلياردي آمريكا و انگليس سالهاست كه در تحت حمايت ويژه اسرائيل در سرزمين هاي اشغالي سكنا گزيده اند به دليل نفرت و انزجار مردم ايران از مسلك استعمار ساخته بهائيت دست به تبليغاتي به روش آندلسي زنده اند.

بنا بر اين گزارش؛ از مدت ها پيش به اين سو كساني كه قصد نفوذ در ميان جوانان ايراني و جذب آنان به بهائيت را داشته اند از ميان زنان بهائي انتخاب مي شوند كه با استفاده از جذابيت هاي زنانه و فريب جوانان آنان را به بهائيت مي خوانند.

اين درحالي است كه اين مبلغان از طريق همين جوانان لو رفته و چندين نفر از آنان چندي پيش در جزيره كيش دستگير شدند. دستگير شدنگان كه اكثرا تهراني و تعدادي نيز از خارج آمده بودند با در دست داشتن جزوات بهائيت چاپ آلمان اقدام به فريب دادن جوانان و مسافران كيش مي كردند كه با اعتراض مردم و اطلاع به مقامات مسئول دستگير شدند.

گفتني است كه استفاده از مسائل جنسي براي جذب جوانان و كشاندن آنان به انحرافات اخلاقي از اصول اوليه و بديهي مبلغان بهائي است.

http://sheytanvar.blogfa.com/post-36.aspx

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 10:15 قبل از ظهر  توسط محمد جواد  | 

همینجوری

سلام

شما بگو یعنی چی؟ یا اینجوری بگم راه حل چیه؟ یا  ......

وقتی میخوای که چشم چرانی نکنی اما نمیشه!

وقتی میخوای سر به زیر باشی مسخره میکنن!

وقتی بخت باهات یار نمیشه تا واحدهایی که ترم آخری رو پاس کنی اما تو خونه بهت گیر می دن که خودت نخوندی و....

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 10:8 قبل از ظهر  توسط محمد جواد  |